Virmaliste jälgimiseks info

 Olen võtnud eesmärgiks see hooaeg (2022-2023 aasta september-aprill) näha oma silmaga virmalisi. Antud lehekülg sisaldab nende nägemiseks minul kasutusel olevat informatsiooni.

See lehekülg on uusim versioon(29.8.2022) mu vanast info lehest mis asub SIIN. Sealnegi lehekülg sisaldab infot mida kõike siin ei leidu(lingid erinevatele jälgimis ja info lehtedele), tasub külastada sedagi ennem :)

JÄLGIMISEKS kasutan peamiselt allolevas loetelus olevaid lehekülgi ja mobiili äppe. Loomulikult on ka tellitud teavitused meilile noilt keskustelt. Leiad nende tellimise võimalused ise lehekülgedelt soovi korral.

VIRMALISTE nägemiseks on vaja ainult selget taevast ja kaugele põhjapoole nähtavat horisonti ehk siis kaugele ulatuvat segamata ja varjamata lagendiku. Pimedus polegi nii oluline sinu asukohast kuid parima tulemuse annab mida pimedam vaade on just sinna põhjapoolsele taevale. Otseloomulikult on vaja ka virmaliste olemas olu :)

AKTIIVSEIM aeg on september-oktoober ja märts-aprill


Jagan rõõmuga seda kõike ka teile ja ootan ka teilt infot nende paremaks nägemiseks kui teil seda leidub mida siin leheküljel ei leidu. Oma info saatmiseks kasutage ülevalt menüü valikust KONTAKT vormi.

PILDID virmalistest leiad GALERIIST klikka ja vaata.

Ennustus on 27 päeva võimalik ainult. Saad seda ise jälgida ka SIIA KLIKATES

Kommentaarid

LOETUMAD POSTITUSED

Halti kahe mäetipu ühekorraga vallutus seikluse kokkuvõte

Võrdluses kaks erinevat päikesepaneelide süsteemi kokku 420W

Saanatunturi mäe 1029 meetri vallutamine kilpisjärvel 4 august 2022

Oma elukesega põhja minek - suund põhja!

NORDKAPP ... kiire kõrvalepõige ehk kuidas ideed sünnivad käigu pealt