projekt "Ellujäämine" - elan üksinda kaugel sügavas metsas...

2023 aasta sügisel(september) alustan uue projektiga, kuidas saan hakkama elades sügavas metsas ihu üksinda ilma elektrita ja muude tänapäeva mugavusteta ning kaugel tsivilisatsioonist. Maja ja hooned mis on kasutada on ainult lammutamise kõlblikud kuid siiski on võimalik neis elada, olen ehitanud voolu tootva vesiratta... jätkates lugemist saad rohkem teada kogu projekti kohta.

Võtsin vastu selle väljakutse kuna mulle tundus see väga hinge lähedasena olla ise enesega üksi ja saada hakkama oma jõududega metsas ning ilma mingit abi saades väljastpoolt ehk süsteemist, kuna minu suund on saada võimalikult sõltumatuks sellest kõigest. Olen võtnud vastu otsuse mitte enam teha orjatööd(palgatööd) süsteemis kellegi rikastumise heaks ja tappes ennast läbi selle, ei taha ka enam maksta makse petturitest valitsuse tegelastele ning muudele röövlitele. Nad on suure pettusega häbematult ning osavalt röövinud meie kõikide vabaduse! Saad sellest kõigest teada järgemööda mu kanaleid jälgides.

Soovingi saada hakkama ise oma jõududega, kasvatada, toota ja leiutada kõik omale vajalik ise vaid esmalt oma tarbeks, küll hiljem saab juba vaadata edasi. Minu point on ka põhimõtteliselt, et päev korraga elada, enamasti see on võimalik.

Kogemust ja teadmisi selleks olen kogunud viimased pea kaks aastat kui jäin läbi suure pettuse "koroona" töötuks ja kodutuks(suur aitäh sellele tegelikult mis avaski mu silmad) ning olen elanud kogu selle aja autosuvilas ringi rännates. Tunnen ennast pärast süsteemist nii öelda "välja heidetuna" ülimalt õnnelikuna ja vabana. Otsustan kõike ise ja teen seda mida soovin, kunas soovin ja kui palju soovin. Olen ka saanud lõpuks aru kui vähesega saab inimene tegelikult elus hakkama ning kui vähe inimene vajab selleks, et olla õnnelik ja nautida vabadust, rahu ja tervet ning õnneliku elu. 
Süsteemis elades oleme kõik orjad ja massilised tarbijad, toimub massiline ületarbimine ja suures pildis tänu sellele hävitame ka tervet maailma loodust läbi selle ja ka ise endid.

Võimalusel vaata minu youtube kanali videoblogi vanemaid videosid oma tegemistest kus ma näitan midagi ilustamata ja muutmata kujul ja loomulikult ka jälgi edaspidigi. Kõik videod on salvestatud ja avalikustatud just nii nagu need ongi, midagi lisamata või välja lõikamata rääkimata etteplaaneerimisest näitatavast sisust. Erinevalt minu videoblogi pole mingilgi moel sponsoreeritud kellegi poolt, et näidata või luua vaatajatele võltsliku pilti eesmärgil teenida raha. Lisaks sellele projektile olen loonud juttu kanali antud teema kohta telegramis kus on võimalik reaalajas antud teemal arutleda, küsida küsimusi, rääkida ja pakkuda välja omapoolseid ideid, mõtteid. Loomulikult saab jätta ka oma kommentaare siia ja ka youtube kanali videoblogisse.

Kui sind huvitab see teema siis liitu telegrammiga ja ka youtube kanaliga, jäta oma kommentaarid vastavatesse kanalitesse, osale julgelt kaasa selle teemaga. Sa ei pea olema/elama samamoodi, piisab kui tunned hinges, et see on just sinu teema. Tegemist ei ole mingi usuteemaga või valguse kanali või mõne muu vastava teemaga. Samas ma ei jaga mingeid õpetusi kuidas peab elama või midagi tegema, lihtsalt jagan oma elu teiega ning igaüks saab ise otsustada või leida hinges äratundmist.

Need muutused toimuvad samm-sammult ja märkamatult kui sul on vaid sisemuses tugev soov olla vaba ja mitte olla süsteemi ori. Alustasin ka ise antud teemaga umbes 2 aastat tagasi ja märkamatult olen nüüd siin kus ma hetkel olen. Tagantjärgi vaadates ei usu ka seda enam ise, varem tundus ka minule selline mõtteviis ja elu täiesti utoopiline kuid nüüd vaadates tagasi ja analüüsides seda eelnevat siis ma ei suuda enam elada seda eelnevat elu nii öeldud väikeses ämbris ringiratast tallamis ning alluda kellegi ettekirjutustele või "seadustele"... olla ori ja rügada päevast päeva tööd, et jääda ellu, maksta kellegi rikastumiseks makse, tappa oma tervist... olen nüüdseks saavutanud omale meelerahu, olen täiesti stressivaba, rahulik, õnnelik ja peamine täiesti vaba ning otsustan ise kõige üle mida teen ja kunas teen ning mis minule on hea...

Soovin sulle kõike ilusat ja parimat, võta hetkeks aeg maha ja vaata enese sisse ja küsi eneselt, mida sa tahad või kes sa tahad olla!?


Ma ei tegele kellegi ajupesuga ega pole ka plaanis kedagi hakata muutma oma blogimisega vaid lihtsalt näitan ja räägin oma elust, arusaamadest avalikult ilma muutmata kujul. Siiani on näidanud tagasiside, et olen õigel teel ja see huvitab paljusid teisigi, sellepärast otsustasingi hakata avalikult jagama oma tegemisi. Peamine ongi selle vabaduse juures esmalt sina ise ja siis hakkavadki kogunema sinu ümber õiged inimesed kellede jaoks sa ei pea elama ja kelledele jaoks sa ei pea rügama päevast päeva, et neile meeldida ja olla nende sõber... ja siis hakkavad toimuma märkamatud muutused ning ühtäkki avastadki ennast täiesti uues positiivses ja rõõmsas elus

Kohtumisteni videoblogides ja jutukanalil, rahu, rõõmu ja armastust soovin kõigile :)

Kommentaarid