EU trip autosuvilaga - jagage kogemusi ja vihjeid mulle reisiks või jälgige lihtsalt edenemist

EU tripi marsruut

Alustasin 12.3.2023 oma uue järjekordse euroopa ring reisiga. Täna 15.3.2023 sõidan laevaga helsinkist üle tallinna kust jätkub kogu mu ülejäänud reis ratastel ehk siis autosuvilaga. Plaanis on minna otse mingis suunas alla ookeanini välja ning teha värskendav sulps ookeani vees kus ma pole eales käinud :D

Sooviksin ja meeldiv oleks saada tagasisidet ja erinevaid vihjeid ja muud kasuliku infot euroopas reisides kes on seal varem ise käinud. Võite postitada ka kommentaaridesse oma või teiste blogide linke. Igasugune tagasiside on teretulnud ja olen vägagi tänulik. Mainin veel juurde, et reisin täiesti üksinda ja peatus või ööbimis kohtasin proovin leida tasuta võimalikult looduslikult kaunites kohtades kus võiks ka veeta mõne päeva kohapeal. Reisi pikus on kinnitamata aga arvan, et see võiks kesta paarkuud kindlasti kuna ei taha eriti kiirustada :D

Sealt jätkaks teekonda piki ookeani äärt läbi italia kuni portugalini ning sealt siis suunduks läbi taani ja norra põhja soomesse kuhugi tagasi.

Omad reisikogemused piirduvada hetkeks veel aint põhja soome ja nordkapp reisigadega. Olen autosuvilas elanud veidi üle aasta jagu, leiad mu varasemate seikluste kohta jutte siit blogist ja videosid youtube kanalilt ning pilte saab vaadata galeriist ja online pilte-video klipe postitan jooksvalt avaliku telegram kanalile, need videod ei pruugigi hiljem kokkuvõtvates youtube kanali videotes esineda, seega tasub ka silm peal hoida sellel. Seda telegram kanalit on võimalik jälgida läbi veebibrauseri ilma midagi lisa äppi paigaldamata ja kuhugi registreerimata. Leiad selle klikates siia. Nüüd on võimalik jälgida minu seiklusi ka facebook lehel mille leida kui klikkad sellel lingil.

Postitage oma arvamusi, soovitusi, vihjeid või mis iganes soovite kirjutada kõikjale mu kanalite kommentaaridesse ilma häbenemata. Kui sa ei soovi, et su kommentaar avaldatakse nii märgi see juurde, youtubes see toimub automaatselt.

Tänan juba varakult ette teid erinevate kommentaaride eest ja liitumiste eest mida tasuks teha youtube kanalile, et saada teada koheselt kui on ilmunud uus video või alternatiivina klikake jälgimiseks mu facebook lehekülge. Sinna postitan ka kõik videod mis tulevad youtube kanalile.

Kohtumisteni tulevastest videodes :D

11:30 startisin laevaga helsinkist :)Kommentaarid