Suur samm uude ellu © vlogi

Iffi vloggi

Lõpuks siis alustan ka minagi videoblogimisega ehk vlogging. Jätkuvalt kajastan kõiki oma videoblogi postitusi ka siin blogis kuid soovitan soojalt liituda mu youtube kanaliga mille leiate kiirelt SEDA LINKI KLIKATES - IFFINLAND YOUTUBE

 Või siis postituse lõpus olevatest linkidest kus leiduvad ka muud minu tegemisi kajastavad lingi nagu näiteks PILDI GALERII kus alati leidub töötlemata ja sorteerimata pildid tegemistest.

Mõne sõnaga vloggingust ehk videoblogimisest. Tänapäeval on kõigil väga kiire ning sellel eesmärgil ongi vlogging ülimalt mugav ja parim lahendus esmalt teile jälgimaks mu tegemisi ja ka mugav ja parem minule kuna ei pea keskenduma enam kirjutamisele. Teile videopostitust luues saan ise ka nagu teiege tegeleda samalajal millegi muu kasulikuga. Tundub ju väga mõnus :) Kui sul pole mahti vaadata saad ju siiski kuulata...nii oled alati kursis mu tegemistega ja ka su omad tegemised edenevad kiiremini kuna ei pea enam lugema pikki juttusid :)

Seega ma lõpetan nüüd siin selle kirjutamise ja lähemalt tutvustamise ning jätkan allpool olevas esimeses video postituses. 

Jäta oma küsimused ja kommentaarid siia alla ning vastan neile järgmises vlogginus (video postituses)  

Kommentaarid