Martinhovi suvepuhkus 2022 kokkuvõte veedetud ajast 20-31 juuli.Martinhovi ehk Laitakari mereäärne puhkepaik asub vahetus lähedused jahi/paatide sadamas. Ei ole otseselt samal alal nagu seda olin "Kalajoki kena ja kaunis paik kus veeta puhkust" mereäärses puhkus paigas.

Antud rannal on kolm erinevat puhkeranda kuhu pääseb väga lähedale otse rannale autoga. Otseloomulikult on ka kõigis neis olemas võimalus telkida ja seda ka kogu selles piirkonnas. Rannajoon kulgeb pikalt ja on poolsaar. Võimalikud telkimis ja jalaliikumiseks rannajoon kulgeb kaartil märgitud kohast number kolm ülespoole.

Autoga parkimiseks soovitan soojalt kohta number kaks kuna selle eelis on täielikult privaatsus ümbritsevast kuna seda ümbritseb kena metsatukk. 

Puhkuse paik number üks kaartil märgitud on üsnagi aktiivse liiklemisega. Pidevalt käivad seal autod/inimesed nautimas vaadet merela ja lemmikutega jalutamas. Rand on ka seal väga kivine kuid veidi eemal ülevalpool on ka täiesti liivane ala. Vette minek rannast on samamoodi kivisel põhjal.


Puhkuspaik number kaks on siis nii öelda kuumim paik privaatsuse suhtes. Ümber ringi on metsatukk ja pääs ka rannale otse autost väljudes. Auto saab parkida nii umbes 5 meetrit veeäärest. Rand ise on kivi ja liiva segu, vette minek on samasugusel põhjal.

Puhkekoht number kolm on väga ilus ja puhas ja liivane rand, vette minek on samamoodi mööda liivast ja laugjast põhja mööda. Väikelastelegi on see paik kindlasti eelistuseks. auto on võimalik parkida nii umbes 15m ranna lähedusse metsatuka alla.

Kõikide randade omavaheline kaugus teineteisest on umbes nii 100m. Puhkepaik number kaks leidsin ise mõne päeva möödudes kui viibisin paigas number üks, ilmselgelt kolisin kohe ümber paika number kaks ning veetsin seal üheksa päeva.

Kui kasutad mobiili äppi nimega "park4night" siis ma märgistasin ka selle number kaks koha sinna. eelnevalt see puudus. Link veebi brauseris sellele kohale on järgmine https://park4night.com/carte_lieux?lat=65.21333671517401&lng=25.270464420318607&zoom=16

GPS kordinaadid on: 65.213354 | 25.270968


Küsi julgelt kui sul tekib neid, kirjuta kommentaari või saada meilile. Vastan meeleldi :)

Kokkuvõttev lühikene video antud paigast ning puhkusest :D
Vaata ka pilte mu teistest seiklustest ja tegemistest PILDI-GALERIIST Minu videokanalid YOUTUBE ja Bitchute | Lisa infot saab lugeda ja vaadata aadressilt www.iffinland.info | Seal veebilehe all ääres leiduvad kõik minu teised interneti kanalid millede kaudu saab minuga ühendust või jälgida minu tegemisi.

Kommentaarid