Oma elukesega põhja minek - suund põhja!

Sõna otseses mõttes lähen põhja oma eluga ehk siis suundun teadmataks ajaks põhjapoole - suund lappi. Algab järgmine etapp "ellujämine" minu seikluste rajal :) Esmalt veedan miski aja kusagil mere ääres ning siis suundun kuhugile mägede ja/või järve kaldale. Absoluutselt miskit kindlat plaani ning ajakava mul pole ega ka ei plaani teha. Kindel on vaid see, et tahan võimalikult palju aega veeta mere ja mägede ääres, miski kisub kohe nende poole. :)
Alustan nii umbes poole aastast etappi proovimaks elu oma autosuvilas ja looduse rüppes elades. Paari-kolme kuuline talvel elamise kogemus on täiesti olemas oma autosuvilas kui veetsin kaks nädalat käsivarren erämaan aluel kuid aint selle erinevusega, et olen nüüd mõne kuuga teinud suuri muudatusi kogu auto kallal. Lugeda saad noist kõigist kui klikkad sildil näiteks nimega "remont"  nii näed kõiki jutte. Minu IFFINLAND-INFO YOUTUBE kanalilt leiad videosid mu nokitsemiste ning leiutiste kohta. Pildi galeriigi on täis pilte minu erinevatest tegemistest, nokitsemistest ja seiklustest.

Sellest poole aastasest seikluste etapist vast mõne sõnaga täpsemalt nii palju, et kogu see seiklus ja saadav kogemus on mul täiesti ette planeerimata. Lähengi just nii öelda kaks kätt taskus ja vaatan mida on elul pakkuda ning lasen inspiratsioonil lennata vastavalt vajadusele. Üks eesmärkidest on koguda ka infot kulutuste ning vajaduste rahuldamise kohta kuidas ennast on võimalik võimalikult sõltumatult ära elatada sellise elustiiliga. 

Hetkel saan veel igakuiselt teatud summa tööturaha kuid järgmine aasta alguses lõppevad ka need ning sellepärast see antud info kogumine ongi vajalik tulevase olukorra jaoks. Antud hetkel ongi kõik teadmata kuidas siis edasi veeretada elukest... sellepärast ka sellise eksperimendi (kui nii võib öelda) võtangi ette. Saab sobivasti ära testida erinevad aasta ajad, suvi-sügis mida pole veel kogenud autosuvilas elades. Talvel olen juba natuke elanud selle aasta alguses... nagu näha elan siia maani kuigi siis olid tingimused tunduvalt halvemad kui seda nüüd on, pean silmas auto tingimusi. Külm mida kogesin oli mõni kraad üle miinus kolmekümne :)

Miks ma seda kõike teen, saad aimu järgmiselt lingilt kus ma mõne sõnaga veidi kirjutan endast "Kes on IFFI?"

Möödunud talvest saadud kogemuse põhjal just alustasingi mõnekuulist remonti ja ümberehitust autos sellel kevadel. Plaanis oleks veel mõningad lisa juurde ehitused tuleviku nimel kuid need pole eriti olulised antud hetkel kuid kindlasti vaja kulude kokku hoidmiseks ja ära elamiseks. Võimalik, et ka peagi teostan need ja kirjutan neist ka siinses blogis kindlasti.

Otseloomulikult informeerin oma käekäigust kõiki huvilisi kõikidel oma kanalitel internetis. Leiad kõik minu kanalid ja muu vajaliku lühidetailse info mugavalt aadressilt www.iffinland.info TELLIGE (tasuta) kõikidelt mu kanalitelt omale teavitused, et olla alati kursis uuema infoga või näiteks kui tuleb mul plaan teha otseülekannet.

Ootan huviga ka teiepoolset tagasisidet üks kõik kus kanalik või mis moel. Kommenteerides, suheldes jutukanalil, saates meile või mis iganes moel. Tagasiside on jõuduandev ja jõud edasi liikuda. Tagasiside on ka see kui toetate mu seiklust tehes mis iganes annetusi, olen ülimalt tänulik kõige eest :)

Soovin seniks kõigile imeilusat ning kaunist suve jätku ja nautimist. Tundke ennast hästi, olgem toeks teineteistele, rohkem positiivsust, mõistlikust ja armastus!!! :) Nautige VABADUST seniks kuni seda veel on!!!

Põgus ülevaade neljast veedetud esimestest päevadest
Vaata ka pilte mu teistest seiklustest ja tegemistest PILDI-GALERIIST Minu videokanalid YOUTUBE ja Bitchute | Lisa infot saab lugeda ja vaadata aadressilt www.iffinland.info | Seal veebilehe all ääres leiduvad kõik minu teised interneti kanalid millede kaudu saab minuga ühendust või jälgida minu tegemisi.

Kommentaarid