Kalajoki kena ja kaunis paik kus veeta puhkust
Kalajoki kena ja kaunis paik kus veeta puhkust.

Veidi üle nädala sai veedetud aega kaunis ja suhteliselt privaatses kalajoki satamas. Loe ning vaata pilte ja videosid... võib olla meeldib ja võtad ka suuna sinna kunagi :)

Tegemist on põhjalahe äärse sadama alaga. Neli võimaliku puhkamise kohta ei ole otseselt sadamas vaid jäävad veidikene kõrvale ehk siis ei toimu seal autode ja laevade/purjekate tihedat liikumist ja sebimist. Samas asub ka lindude vaatetorn millelt on võimalik nautida  kaunist vaadet merele ning seal ümbritsevatele saartele. 

Tegemist ei ole pikka valge liivaga rand kusagil männimetsa all vaid selline kaljupealne ja kivine sadama rand kuid on täiesti olemas kohad normaalselt ujumiseks. Umbes 8 kilomeetri kaugusel asub ABC tankla. Sinna võib ka mõnusalt jalutada mööda männimetsa alust kerg-liiklusteel nautides mõnusat värskust ja looduslike helisid

Kõikidel siin allpool oleval kaardil märgitud neljal puhkamise paigal on olemas kohta ka vette minemiseks või lihtsalt päevitamiseks. Ise soovitan kohtasid üks ja kaks kuna need jäävad eemale ja tagavad hea privaatuses liigsete uudishimulike eest. Kohad kolm ja neli on nii öelda läbi sõidetavad.

Number kolm on see kõige suurema liiklusega kuna sealt sõidetakse mööda lootes koha number neli vabana olemist. Number neli kohast ei pääse enam autoga edasi kuna seal on edasi minnes aed ees sest tegemist on eramaaga ning siis pöörataksegi ringi selles kohas.
Ise parkisin auto risti antud kohas ja olin ka suht privaatselt eraldatud ja kauni vaatega merele. 

Kalameestelegi on seal kindlasti lugemata palju kohti kalastamiseks ja kes tegeleb geopeitus mänguga siis leidub seal ka otsimist teilegi. Väikelastele küll seal atraktsioone ja mänguväljakuid pole kuid on piisavalt neilegi näitamist ja muud põnevat.

Kui mitte rohkem siis nädalavahetuse kindlasti saab veeta seal mõnusalt ning lõõgastavalt aega ja seda kõike otse mererannal ilma pikalt selle jaoks kuhugile autos mereni pikalt kõndimist. Soovitan soojalt antud kohta kelledele meeldib mererannal puhata. 

Et ei tekiks pettumust kohale jõudes vaata kindlasti ära minu tehtud ülevaatlik video klipp 
Vaata ka pilte mu teistest seiklustest ja tegemistest PILDI-GALERIIST Minu videokanalid YOUTUBE ja Bitchute | Lisa infot saab lugeda ja vaadata aadressilt www.iffinland.info | Seal veebilehe all ääres leiduvad kõik minu teised interneti kanalid millede kaudu saab minuga ühendust või jälgida minu tegemisi.

Kommentaarid