Alvee filmimine mobiiliga - Ulefone Armor X5 ProVideos on kasutusel mobiil telefon Ulefone Armor X5 Pro mille kohta leiate detailsemat infot klikates SIIA hind.ee lingile. Tegemist on tõesti väga hea ja ekstreemsetele oludele vastu pidav, kõik info mis telefoni kirjeldusest leiab peab ka paika, isegi veidi rohkemgi. Enamasti on kirjeldused telefonidel lihtsalt paremaks müügi saamiseks ja telefon osutub eriti mõtetuks jamaks kui kirjeldus on lubanud.

Oman hetkel teist samasugust telefoni kuna esimene uppus merepõhja ehk siis on kaladel kasutada ussi mänguks:) Kirjutan siin puhtalt omast kogemusest.

Olen teinud telefonile järgmised testid:
1. Testinud vees kõikvõimalikul moel
2. Testinud põrutus kindlust (kukkumine kõrgelt, peal sõitmist/kõndimist)
3. Testinud külma kindlust

Mõne lausega läbi viidud testidest. Vee testid on toimunud järgnevalt. Umbes tunni vedeles vee panges ja pärast seda otse sügav külma. Leotanud kraanikausis jooksva veel all. Meres ujutud ja filmitud ning pildistatud. Käidud sügavuses kuni umbes 5 meetrit, järjest veeall filmitud mingi 15 minutit, seda siis kusagil nii meetri sügavusel.
Põrutus kindluse testi viisin läbi loopides seda alla 6 korruse rõdult murusele pinnale. Tööl olles on alla juhuslikult ise mõningad korrad kukkunud mõne korruse jagu mööda metalli. Ülesõitnud sõiduautoga...selge on see kui telefoni alla on mõni kivi siis see kahjustab...pinnas peab olema sile. Olen telefoni peal ka ise tallanud. Kukkunud alla jämedale killustikule tellingu pealt nii umbes 3 korruse kõrguselt. Kahjustada sai pealmine Gorillaz paks kaitse klaas millele siis tulid peale sügavad täkked ja mõrad, alumine klaas puutumata.
Külma kindlusest oli eespool juttu ehk siis peale vee ämbrist välja võtmist pistsin telefoni sügavkülma nii 15 minutiks. Väljavõttes olid külgejäänud veepiisad jäätunud.

Kõikidest testidest on telefon tulnud välja puhtalt ja ausalt ehk siis töötab probleemiteda. Sellepärast julgen soovitada soojalt antud telefoni kõikidele kelledel on vaja ekstreemsemateks oludeks telefoni. Töötab kenasti ka erinevate kinnastega ja seega sobib ülihästi töötelefoniks.

Hinna ja kvaliteedi suhe on ülimalt hästi paigas. Võib isegi öelda, et üllatavalt odav... Ma eales ei usu, et CAT telefon sellistele asjadele vastu peaks. CAT telefoni hind sõltub just tema nimest. Mina ostaks vast 50€ selle CAT telefoni...antud Ulefone ostsin 185€ eest ja olen rahul ülimalt.

Vaata videot meres filmimisets
Vaata ka pilte mu teistest seiklustest ja tegemistest PILDI-GALERIIST Minu videokanalid YOUTUBE ja Bitchute | Lisa infot saab lugeda ja vaadata aadressilt www.iffinland.info | Seal veebilehe all ääres leiduvad kõik minu teised interneti kanalid millede kaudu saab minuga ühendust või jälgida minu tegemisi.

Kommentaarid