Esitlen oma 1989 aasta Mitsubishi L-300 Eura-Mobi autosuvilatSelles videos näitan huvilistele milline 1989 aasta autosuvila on minul kasutuses. Näitan selles igapäevaseks elamiseks olevaid võimalusi. Kõik on olemas ning olen elanud selles juba 6 kuud. Üle olen elanud ka veidi üle 30 miinuskraadid. Näete ka milliseid uuendus ja remonditöid olen teinud.

Palju on veel pooleli kuid suurem osa on juba valmis. Videos jäi mainimata, et kuidas hoidsin kokku ehitamise aeg nii umbes keskmiselt miski 500-600 eurot või suuremagi summa.

Nimelt algselt oli plaan lisada ka inverter, et saaks 230V voolu. Enamasti läpaka tarbeks kuna muud asjad ma saan kõik aetud 12V pealt. Vaadates erinevaid videosid teistest karavaaneritest siis kuulsin ühes ideed, et miks muuta 12 volti vool korraks 230 voldi peale ja siis kohe tagasi 12 voldi peale.

See peale hakkasingi otsima läpakale laadijat mille saaks pista otse sigaretisüütajasse. Pikemate otsingute ja valikute tulemuseks leidsin isegi oma lenovo vanale 2000 aastate algusest läpakale originaalse laadija mis käib sigaretisüütajasse. Maksis see küll üle 70 euro aga kui arvestada seda kokku hoitud summat siis see on lausa kopikas.

Seega ei tasu alati tormata esimeste emotsioonide vallas tegutsema ja teha nii nagu kõik teevad. Isegi vaatasin paljusid videosid kus kõik lisasid omal inverteri, et saaks laadida läpakaakut 230V pealt!! MIKS??? Usun on palju lahendusi erinevaid.

Aga allpool olev video on tutvustus minu hetke seisus olevast autosuvilast. Ei ole miski iludus ja tipp tehnikat täis kuid elamiseks väga kõlbulik ja tunduvalt säästlikum kui kusagil korteris. Ja mis põhiline - VABADUUUS!!! :)

TERETULEMAST KÜLLA IFFIle :)
Lisa infot saab lugeda ja vaadata aadressilt www.iffinland.info | Seal veebilehe all ääres leiduvad kõik minu teised interneti kanalid millede kaudu saab minuga ühendust või jälgida minu tegemisi.

Kommentaarid